O mnie

Moja dewiza brzmi: "Think twice, CODE once"- "pomyśl dwa razy, koduj raz" :) . 
CODEdeveloper to synonim freelancera z pasji do programowania. Kodowaniem zajmuję się już od najmłodszych lat, z biegiem czasu hobby, stało się również pracą i sposobem na życie.
Pragnę zaoferować Państwu szeroki wachlarz usług, w skład których wchodzi:
1. projektowanie stron internetowych,
2. ich promocja w internecie,
3. administracja i modernizacja. 

Każda z nich może być świadczona oddzielnie lub kompleksowo. Pamiętajmy jednak o tym, że bez pozycjonowania, strona firmowa pozostaje tylko drogą wizytówką.
 
Czym się zajmuję?
Przede wszystkim, zajmuję się tworzeniem kompleksowych, interaktywnych rozwiązań zarówno dla firm jak i osób prywatnych. 
Wraz z grafikami projektuję oprawę graficzną serwisów internetowych, a także tworzę autorskie narzędzia do zarządzania ich treścią, które umożliwiają m.in szybką, prostą aktualizację.

Misja?
Moją misją jest skuteczna kreacja wizerunku Państwa firmy. Dzięki mojej wiedzy z dziedziny projektowania stron internetowych, analizy funkcjonalności oraz pozycjonowaniu witryn w popularnych wyszukiwarkach, potrafię  przynieść realne zyski każdej firmie. Nieustannie poszukuję najnowszych rozwiązań i technologii, bo, jak dobrze wiemy, branża IT cały czas się rozwija i zmienia. Ja chcę, aby moja praca mnie satysfakcjonowała i spełniała Państwa oczekiwania.
Dlaczego CODEdeveloper?

Stawiam na efektywność i jakość.

Przy sporej konkurencji na rynku, chcę zaproponować Państwu :
》 Funkcjonalne strony internetowe oparte na własnym, niezawodnym systemie CMS.
》Do każdego zamówienia realizuję usługę skutecznej promocji, którą będzie można sprawdzić w szczegółowych statystykach dostępnych w panelu administracyjnym.
》Moje strony opierają się na językach HTML5, PHP oraz JavaScript.
》Projekt graficzny strony ustalany jest indywidualnie, wraz z grafikiem,  z którym wspłpracuję. Jesteśmy elastyczni i tworzymy zgodnie z najnowszymi trendami. 
》Dodatkowo oferuję opiekę nad serwisem, pomoc w rejestracji domeny oraz bezpłatną pomoc techniczną.

Często słyszymy, żeby dawać innym to, co robimy najlepiej i w czym czujemy się najlepsi. Tak więc, zapraszam Państwa do współpracy - stwórzmy razem coś niezwykłego ! :)


cloud
Jestes zainteresowany?
Skontaktuj sie ze mną!
Z niecierpliwoscią czekam na nowe wyzwania
picture
picture
picture
picture